Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Zapraszamy do udziału w Nowennie przed Uroczystością Bożego Narodzenia codziennie o godz. 18.00. Na ostatnią Mszę św. Roratnią zapraszamy w czwartek o godz.7.00.

Członków grupy pielgrzymkowej „Peregrini” zapraszamy na Mszę św. we wtorek – 21 grudnia – o godz. 16.00. Po Eucharystii, w salce parafialnej odbędzie się wspólnotowe spotkanie.

W piątek kończy się Adwent. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej, aby rozpocząć świętowanie Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, aby zachować tradycje związane z tym dniem, szczególnie o odczytaniu fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa, oraz o modlitwie. Mszy św. o godz. 18.30. w tym dniu nie będzie.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Mszą św. pasterską o godz. 24.00. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. i o godz. 20.00. Mszy św. o godz. 20.00. nie będzie też 26 grudnia – drugi dzień świąt, oraz       w Nowy Rok -1 stycznia i w niedzielę – 2 stycznia. Na Msze św. o godz. 20.00. zapraszamy od 6 stycznia.

W następną niedzielę  -26 grudnia – obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na KUL. Oktawa Bożego Narodzenia trwać będzie do 1 stycznia.

Dzisiaj po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na wsparcie ubogich rodzin z naszej parafii z okazji zbliżających się Świąt Bożego  Narodzenia.

Pragniemy poinformować, że w styczniu odwiedziny duszpasterskie, czyli  kolęda, odbędzie się tylko w tych rodzinach, które będą sobie tego życzyły. Swoje zgłoszenia można zostawiać w zakrystii, ewentualnie drogą emailową. Program odwiedzin duszpasterskich znajduje się w gablotce, oraz w internecie na naszej stronie parafialnej.

Przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących  przepisów sanitarnych,  w tym  o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz kościoła.