Warszawa na podium!

medale_za_2_miejsceDobiegł końca V Salwatoriański Turniej w piłkę nożną. 13 drużyn z całej Polski walczyło o puchar Salwatorianów. Tegorocznym zwycięzcą była drużyna z Dobroszyc, v-ce mistrzem została nasza reprezentacja z Warszawy. Po wielu emocjach w dzisiejszych finałowych spotkaniach, pierwszy mecz ćwierćfinałołowy z Krzywinem Gryfińskim wygraliśmy po rzutach karnych (spotkanie  zakończyło się remisem 1:1). W kolejnym meczu półfinałowym pokonaliśmy ekipę z Bagna 3:1, po równie dość emocjonującym spotkaniu. W finale ulegliśmy o niebo lepszej reprezentacji z Dolnego Śląska. Drużyna z Warszawy mimo braków kadrowych (nie mieliśmy zawodników na zmianę), bardzo dobrze zaprezentowała się na turnieju. Warto wspomnieć, że 3 drużyny z naszej grupy eliminacyjnej (rozgrywanej w piątek), trafiły do półfinałów, prócz nas Mikołów i Dobroszyce. Naszym zawodnikom GRATULUJEMY!!! Kilka zdjęć.