Ferie zimowe 2013

Ferie zimowe 2013

Przed nami czas zimowych ferii, a w związku z tym różnego rodzaju wyjazdów. Jak zawsze Salwatorianie przychodzą z propozycją dla młodych 🙂

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej:

Możesz je spędzić przed telewizorem. Możesz je spędzić z rodzicami na wspólnym wyjeździe. Możesz je spędzić w domu zanudzając się na śmierć. I możesz je w końcu spędzić przed komputerem. Ale możesz je również spędzić w ciekawej i interesującej formie, w gronie młodych osób. O czym mowa? Oczywiście o feriach zimowych, które zbliżają się do nas w zawrotnym tempie. Ruch Młodzieży Sawlatoriańskiej zaplanował na tegoroczny odpoczynek między semestrami trzy turnusy ferii w górach, na które zaprasza wszystkich młodych. Co będzie się działo? Oj, wiele. Białe szaleństwo na nartach lub deskach, zabawa, spotkania, pogaduchy, modlitwy. To tylko niektóre punkty naszych wspólnych ferii. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko się zdecydować i wypełnić zgłoszenie. Czekamy na CiebieCool
Trzy turnusy odbędą w następujących terminach i miejscach:

19 – 25 stycznia 2013 Kasina Wielka
26 stycznia – 1 lutego 2013 Kasina Wielka 
8 – 14 lutego 2013 Zakopane

Koszt spotkania to jedyne 250 zł. Cena nie obejmuje wypożyczenia nart i karnetu na stok.  Planujemy co najmniej trzy razy odwiedzić stok. Każdorazowo to jakieś ok. 50 złotych dodatkowo, za narty i karnet.

Salwatoriański Ośrodek Powołań

WySKOCZ z nami na ferie zimowe! 

Ferie zimowe to jak zwykle czas oddechu i odpoczynku przede wszystkim od szkoły. Salwatoriański Ośrodek Powołań jak co roku zaprasza Was do aktywnego spędzenia tego czasu, tak byś mógł maksymalnie naładować swoje baterie. Tegoroczne spotkania podczas zimowych ferii odbędą się pod hasłem WIERZĘ w Boga, który MÓWI. W tym roku do uczestnictwa w naszych zimowych rekolekcjach zachęca skoczek narciarski Kamil Stoch!

Przygotowaliśmy dla Was trzy turnusy narciarskie w górach oraz jeden w uroczym miejscu, jakim jest nasze seminarium w Bagnie (www.seminarium.sds.pl). Podczas rekolekcji jak zawsze czas na modlitwę, spotkanie z innymi oraz aktywny wypoczynek!

 

12-18 stycznia 2013 r. – ZAKOPANE (turnus narciarski)

26 stycznia – 1 lutego 2013 r. – MANIOWY (turnus narciarski)

26 stycznia – 1 lutego 2013 r.  – BAGNO

 9-15 lutego 2013 r.  – MANIOWY (turnus narciarski)  miejsce, lokalizacja