Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Kalendarz liturgiczny:

 

  • Piątek – Święto św. Andrzeja Apostoła

 

 

Informacje duszpasterskie:

  •  Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych w kończącym się już miesiącu listopadzie.
  • Obydwie grupy młodsze kandydatów do bierzmowania – grupę gimnazjalną i ósmoklasistów – zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne w poniedziałek – 26 listopada o godz. 19.30.
  • We wtorek o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne osób chętnych do wyjazdu na adwentowy dzień skupienia do Szymanowa, który zaplanowany jest na 4 grudnia.
  • W piątek o godz. 18.30. odprawimy Mszę św. w intencji naszego Pana organisty-  z okazji Imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Jego intencji.
  • W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca. O godz. 8.00. – w tym dniu – odprawimy Mszę św. w intencji Członków Róż Różańcowych. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną odbędą się przed świętami.
  • Można już po Mszach św. zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny i  świece „Caritas” –  dzieło pomocy dzieciom. Świeca jest symbolem dobra i miłości, jest  czytelnym znakiem naszej więzi z tymi, którzy są w potrzebie. Ofiarujmy dar naszego serca dzieciom ubogim i pokrzywdzonym przez los, aby mogły doświadczyć trochę radości i miłości w święta, które mają przecież taki charakter. Cena świec wynosi: 7 zł – mniejsze, 15 zł – większe.

 

Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze   życzenia

 

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii.

 

Parafia NMP Matki Zbawiciela ul. Olimpijska 82/84  02—636 Warszawa

e-mail: warszawa.sds@gmail.com          www.warszawa.sds.pl