Ogłoszenia na Niedzielę św. Rodziny

Ogłoszenia na Niedzielę św. Rodziny

Kalendarz liturgiczny

• Czwartek jest ostatnim dniem roku kalendarzowego. Zapraszamy w tym dniu na specjalne nabożeństwo dziękczynno przebłagalne o godz. 18.00
• Piątek jest pierwszym dniem Nowego Roku kalendarzowego. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W Kościele Powszechnym obchodzony jest także Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Uroczystość znosi piątkowy post. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 20.00., której nie będzie.

Informacje duszpasterskie:

  • Od najbliższej soboty – 2 stycznia- rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. W tym dniu odwiedzimy mieszkańców następujących ulic: Olimpijska, Spartańska, Gimnastyczna, Pływacka, Turystyczna, Maratońska, Oszczepników. Rozpoczęcie kolędy o godz. 15.00.
  • W czasie kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać w sobotę. A sprawy pilne w godzinach przedpołudniowych. Mieszkańców osiedla Marina, a także bloków przy ul. Konstruktorskiej i Woronicza 31; 33, którzy po raz pierwszy chcą przyjąć księdza, prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub e-mailem, albo telefonicznie.
  • W sobotę o godz. 8.00. Msza św. w intencji Róż Różańcowych, oraz Ich rodzin.
  • Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy
najlepsze życzenia.
Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii.