Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą

Kalendarz liturgiczny:

 

  • Poniedziałek– NMP z Góry Karmel

 

Informacje duszpasterskie:

  • W poniedziałek przypada dzień odpustu dla Bractwa Szkaplerznego. O godz. 18.30. będzie odprawiona Msz św. w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego, podczas której będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza św.
  • W najbliższy piątek swoje Imieniny obchodzi ks. Czesław. W Jego intencji odprawimy Mszę św. o godz. 18.30. Polecamy naszego  współbrata Waszej modlitewnej pamięci.
  • W sobotę 21 lipca zapraszamy o godz. 19.30. do salki pod kościołem, na spotkanie  z siostrami z Bursztynu na Ukrainie, które odwiedziły naszą parafię przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Będzie to siostra Maria Zarwanicka i druga siostra z tego samego zgromadzenia ( Służebnice Pana i Dziewicy z Matará ) oraz diakon, który będzie tłumaczem z ukraińskiego na polski. Tematem spotkania będzie „Odradzający się Kościół na Ukrainie”.
  • Przez okres wakacji Msze św. będą odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00. i 18.30. W niedzielę  nie ma Mszy św. o godz. 11.30. (Msza św. dla dzieci) i o godz. 20.00. (Msza św. dla młodzieży). Kancelaria parafialna     jest czynna w środy od godz. 17.00. do 18.00.,  oraz w soboty od godz. 9.00. do 10.00.
  • Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.

 

Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze   życzenia

 

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii.

 

Parafia NMP Matki Zbawiciela ul. Olimpijska 82/84  02—636 Warszawa

e-mail: warszawa.sds@gmail.com          www.warszawa.sds.pl