Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

Kalendarz Liturgiczny:

Sobota – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

 

Informacje duszpasterskie:

  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 18.00.
  • Modlitwa różańcowa dla dzieci – w poniedziałek, środę i piątek – o godz. 17.30.
  • W najbliższy poniedziałek zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania – grupę starszą. Początek spotkania o godz. 19.30 w Kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  • Młodzież studiującą i pracującą pragnącą wyjechać na misje, zapraszamy na spotkanie Wolontariatu Misyjnego „Salvator” w sobotę o godz. 10.00.
  • Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc zadumy i refleksji nad życiem i przemijaniem. To szczególny czas poświęcony naszym bliskim zmarłym, których polecamy Bożemu miłosierdziu przez modlitwę i dobre uczynki. W naszym kościele odprawimy codziennie Mszę św. za poleconych zmarłych i odmówimy Różaniec  z wyczytywaniem ich Imion. W tyle kościoła obok czasopism, wystawione są kartki wypominkowe, na których należy wypisać Imiona zmarłych poleconych modlitwie Kościoła.
  • Pragniemy przypomnieć, że 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy św. jest zmieniony. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00., 13.00., 20.00. Możemy uczestniczyć we Mszy św. o godz. 7.00., 8.30., 11.30., 18.30. Program Mszy św. znajdziemy na plakacie w gablotce parafialnej.

Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze   życzenia.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii.

 

Parafia NMP Matki Zbawiciela ul. Olimpijska 82/84  02—636 Warszawa

e-mail: warszawa.sds@gmail.com          www.warszawa.sds.pl