Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Antoniego z Padwy
Wtorek – bł. Michała Kozala, bp i m.
Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało
Piątek – św. Alberta Chmielowskiego, zak.

Informacje duszpasterskie:

Zapraszamy na nabożeństwa ku Czci NSPJ, codziennie o godz. 18.00.
W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała – Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7.00., 8.30., 10.00., 13.00., 16.00., 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30., 20.00. oraz nabożeństwa o godz. 18.00. Po Mszy św. o godz. 16.00. wyruszy procesja ulicami naszej parafii. W tym roku przejdziemy następującymi ulicami: Płatowcową, Racławicką, Miłobędzką, Miączyńską, Spartańską do Olimpijskiej, którą powrócimy do kościoła. Prosimy naszych parafian o przygotowanie czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do sypania kwiatów, zwłaszcza te, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. Jak co roku zaprosiliśmy naszych współbraci z Seminarium Duchownego w Bagnie. Ofiary składane na tacę w tym dniu, przeznaczone są na potrzeby naszego seminarium.
W czwartek, 16 czerwca, wraca na trasę ulicami Warszawy centralna procesja Bożego Ciała. Uroczystość rozpocznie się w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście Mszą św. – o godz. 10.00.
Dziękujemy za ofiary składane w poprzednią niedzielę na Świątynię Opatrzności Bożej. Zebraną kwotę 1449 zł przekazaliśmy do kurii.Dziękujemy także wszystkim osobom zbierającym ofiary.
Nasza wspólnota parafialna włączyła się do akcji „ Pomagam Ukrainie” -zorganizowanej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, – poprzez wsparcie finansowe. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy.