Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Środa – św. Marii Magdaleny

Czwartek – św. Brygidy, zak., patronki Europy

Piątek – św. Kingi, dz.

Sobota – św. Jakuba, Apostoła

 

Informacje duszpasterskie:

 

W ostatnią sobotę miesiąca – 25 lipca – zapraszamy na Mszę św. w intencji powołanych do małżeństwa o godz. 18.30. Wypisane prośby można składać  do pudełka znajdującego się w tyle kościoła z napisem „Tak na serio”.

W poniedziałek przypadają Imieniny naszego współbrata ks. Czesława. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 18.30.

W następną niedzielę po Mszach św. będzie poświęcenie samochodów  z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona kierowców. Zebrane ofiary z tej okazji będą przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.

Przez okres wakacji Msze św. są  odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00. i 18.30. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 11.30. i o godz. 20.00.  Kancelaria parafialna jest czynna w środy od godz. 17.00. do 18.00.,  oraz w soboty od godz. 9.00. do 10.00.

W tyle kościoła wyłożone są maseczki dla osób, które takich jeszcze nie posiadają. Przypominamy, że w naszym kościele istnieje obowiązek zakładania maseczek dla wszystkich wiernych uczestniczących w liturgii.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznych i zdrowych urlopów.