Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Poniedziałek – św. Bartłomieja, Apostoła

Środa – Uroczystość NMP Częstochowskiej

Czwartek – św. Moniki

Piątek – św. Augustyna, bp i dK

Sobota –  wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

 

Informacje duszpasterskie:

W poniedziałek przypadają Imieniny naszego  współbrata ks. Bartłomieja Króla. W Jego intencji odprawimy Mszę św. o godz. 7.00. Solenizanta polecamy Waszej modlitewnej pamięci.

W ostatnią sobotę miesiąca – 29 sierpnia – zapraszamy na Mszę św. w intencji powołanych do małżeństwa o godz. 18.30. Wypisane prośby można składać do pudełka znajdującego się w tyle kościoła z napisem „Tak na serio”.

W niedzielę – 13 września – odbędzie się w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Piotr Jarecki. Rozpoczęcie o godz. 10.00. uroczystym przywitaniem przed kościołem. O godz. 13.00. ks. Biskup odprawi Mszę św. podczas której udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. O godz. 15.30. będzie spotkanie z przedstawicielami grup działających przy parafii.

Kandydatów do sakramentu bierzmowania – grupa starsza – zapraszamy na spotkanie organizacyjne – we wtorek – 1 września o godz. 19.30. Obecność obowiązkowa wraz z jednym z rodziców.

Składamy podziękowanie za złożone ofiary dla mieszkańców Bejrutu.

Zebraną kwotę 4396 zł przekazaliśmy do kurii. Dziękujemy także osobom, które te ofiary zbierały.

Przypominamy, że w naszym kościele istnieje obowiązek zakładania maseczki – ewentualnie przyłbicy –  dla wszystkich wiernych uczestniczących w liturgii.  W związku ze wzrostem liczby zachorowań prosimy  o dostosowanie się do wymogów.