Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK

 

 Informacje duszpasterskie:

Od najbliższego wtorku – 1 września – powracamy do zwykłego porządku Mszy św. w naszej parafii. W dni powszednie będzie Msza św. o godz. 8.00., w następną niedzielę będzie Msza św. o godz. 11.30., oraz o godz. 20.00. Kancelaria parafialna będzie czynna: wtorek, środa, czwartek od godz. 17.00. do 18.00., oraz w sobotę od godz. 9.00. do 10.00.

Kandydatów do sakramentu bierzmowania – grupa starsza – zapraszamy

na spotkanie organizacyjne – we wtorek – 1 września o godz. 19.30.

Obecność obowiązkowa wraz z jednym z rodziców.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.   W czwartek o godz. 7.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich, a w sobotę o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji Róż Różańcowych.

Za tydzień – w niedzielę – na godz. 11.30. zapraszamy dzieci. Uroczyście rozpoczniemy rok szkolny, prosząc o Boże błogosławieństwo w naszej pracy; poświęcimy także dzieciom tornistry.

W niedzielę – 13 września – odbędzie się w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Piotr Jarecki. Rozpoczęcie o godz. 10.00. uroczystym powitaniem przed kościołem. O godz. 13.00. ks. Biskup odprawi Mszę św. podczas której udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. O godz. 15.30. będzie spotkanie z przedstawicielami grup działających przy naszej parafii.

Przypominamy, że w naszym kościele istnieje obowiązek zakładania     maseczki – ewentualnie przyłbicy –  dla wszystkich wiernych uczestniczących w liturgii.  W związku ze wzrostem liczby zachorowań prosimy  o dostosowanie się do wymogów.