Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Środa – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

 

Informacje duszpasterskie:

 

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00.

Modlitwa różańcowa dla dzieci – we wtorki, środy i czwartki – o godz. 17.30.

W ostatnią sobotę miesiąca – 31 października – odprawimy o godz. 18.30. Mszę św. w intencji powołanych do małżeństwa. Wypisane intencje indywidualne można składać do pudełka znajdującego się z tyłu kościoła  z napisem „Tak na Serio”.

Za tydzień przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św.  w naszym kościele, jak w każdą niedzielę.

Miesiąc listopad, jest miesiącem zadumy i refleksji nad życiem  i przemijaniem. To szczególny czas poświęcony naszym bliskim zmarłym, których polecamy Bożemu miłosierdziu przez modlitwę i dobre uczynki.  W naszym kościele odprawimy codziennie Mszę św. za poleconych zmarłych          i odmówimy różaniec z wyczytywaniem ich Imion. W tyle kościoła i kaplicy, wystawione są kartki wypominkowe, na których należy wypisać Imiona zmarłych poleconych modlitwie Kościoła. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi w strefie czerwonej  w naszym kościele może przebywać 32 osoby, a w kaplicy Bożego Miłosierdzia 22 osoby – co daje łączną liczbę 54 osób.                                             Prosimy o przestrzeganie tych przepisów.