Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

 Kalendarz liturgiczny:

 

Poniedziałek – św. Jana od Krzyża, kapł. i dK

Dni powszednie od 17 do 24 grudnia są okresem bezpośredniego przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia. Zachęcamy  do uczestnictwa w codziennej Mszy św., oraz Nowennie, którą  odprawiać będziemy od środy o godz. 18.00.

 

 Informacje duszpasterskie:

 

Msze św. Roratnie odprawiamy codziennie o godz. 7.00.

Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach adwentowych, które w tym roku odbędą się online w terminie 21-23 grudnia. Codziennie  będą publikowane rozważania do Ewangelii, konferencje;  odbędzie się transmisja z Mszy św., oraz wieczornego nabożeństwa.  Szczegóły na plakatach, oraz na stronie internetowej parafii i na facebooku.

Dzisiaj po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na wsparcie    ubogich rodzin z naszej parafii z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii, jak również   w kancelarii parafialnej, podczas jej urzędowania. W tym roku nie będzie można nabyć w naszej parafii świec „Caritas”.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać 15 osób, a w kaplicy Bożego Miłosierdzia 10 osób – co daje łączną liczbę 25 osób. Prosimy o przestrzeganie tych przepisów.