Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych

Wtorek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

Czwartek – św. Karola Boromeusza, bp

Informacje duszpasterskie:

Jutro – w Uroczystość Wszystkich Świętych – zapraszamy na Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00., 8.30., 11.30., 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00., 13.00., 20.00.

W Dzień Zaduszny – wtorek – porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.  W czwartek o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich. Natomiast w sobotę o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji Róż Różańcowych.

Członków grupy pielgrzymkowej „Peregrini” zapraszamy na Mszę św.,  która odbędzie się w poniedziałek 8 listopada o godz. 16.00. Po Eucharystii, w salce parafialnej odbędzie się wspólnotowa AGAPA.

Od 1 listopada – codziennie przez cały miesiąc – będziemy odprawiać Mszę św.  za zmarłych, których Państwo polecacie w wypominkach. Codziennie też o godz. 18.00. odmówimy modlitwę różańcową z wyczytywaniem imion zmarłych. W tyle kościoła są kartki na których wypisujemy Imiona zmarłych polecanych modlitwie Kościoła. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone                   są na potrzeby naszej parafii.

W imieniu Referatu Misji Zagranicznych Salwatorianów pragniemy podziękować za ofiary złożone w poprzednią niedzielę na pomoc naszym misjonarzom. Zebrana kwota wyniosła 8012 zł.

Stolica Apostolska przedłużyła na 2021 r. wszystkie zasady dotyczące odpustu za zmarłych.  Odpusty zupełne za wiernych zmarłych zostały przedłużone na cały listopad 2021 r.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz kościoła.