Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Wtorek – św. Andrzeja Apostoła

Piątek – św. Franciszka Ksawerego, kapł.

 

Informacje duszpasterskie:

Od poniedziałku rozpoczynamy Msze św. ku czci NMP, które nazywamy Roratami. Zapraszamy chętnych do uczestnictwa – zwłaszcza dzieci                               z rodzicami – aby przygotować się na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.  W czwartek o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich, a w sobotę o godz. 8.00. w intencji Róż Różańcowych,  oraz Ich rodzin.

Dziękujemy za ofiary złożone w poprzednią niedzielę dla migrantów z granicy polsko-białoruskiej. Zebraną kwotę 1963 zł. przekazaliśmy do Kurii. Dziękujemy także osobom zbierającym ofiary.

W następną niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W najbliższy wtorek – 30 listopada – Imieniny obchodzić będzie nasz współbrat ks. Andrzej, oraz Pan Organista. Zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji o godz. 18.30.

Przez wszystkie niedziele adwentu zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpoczynać się będzie po Mszy św. o godz. 18.30. i potrwa do godz. 20.00.

Zapraszamy osoby chętne  do udziału w Adwentowym Dniu Skupienia w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku, który odbędzie się w sobotę -11 grudnia 2021 r. Koszt wyjazdu wynosi 100 zł. Zapisy w zakrystii

z przedpłatą 50 zł., do dnia 8 grudnia – włącznie.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz kościoła.

 

J