Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego

Informacje duszpasterskie:

W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego.  Będzie też  Msza św. o godz. 20.00. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia   we Mszy św. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.

W czwartek o godz. 8.30. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich. W sobotę o godz.8.00. będzie Msza św. w intencji Róż Różańcowych.

W następną niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00. zostanie odprawiona w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego.

Od poniedziałku – 3 stycznia – rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie,     czyli  kolędę. Odwiedzamy zgodnie z planem wywieszonym w gablotce i na naszej stronie parafialnej w internecie, oczywiście te rodziny, które zgłosiły chęć przyjęcia kolędy.  Chcemy zaznaczyć, że duszpasterze w czasie odwiedzin będą mieli założone maseczki i przed wejściem do kolejnej rodziny będą dezynfekować dłonie. Wszyscy kapłani są w pełni zaszczepieni.  W czasie kolędy kancelaria parafialna  będzie czynna tylko w soboty od godz. 9.00. do 10.00.  Sprawy pilne można załatwiać przed południem.

Przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących  przepisów sanitarnych, w tym  o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz kościoła.