Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na każdej Mszy św. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na Mszę św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00., 8.00. i 18.30. Ofiary składane na tacę w poniedziałek, wtorek i środę przeznaczone są na potrzeby naszego Domu Zakonnego w Krakowie, w którym pracuje                ks. Rekolekcjonista.

W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.00. odbędą się także spotkania     rekolekcyjne dla  dzieci  ze Szkoły Podstawowej 205. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Zachęcamy naszych parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.45. będą odprawione Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. dla dzieci, dla dorosłych o 18.00.

Nabożeństwa Różańcowe w intencji pokoju na Ukrainie o godz. 18.00.

W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W sobotę o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji Róż Różańcowych. Wieczorem  będzie dodatkowe nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Matki Bożej, organizowane przez ks. Kamila z grupą „Królowa Pokoju”. W programie Msza św. o godz. 18.30., adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec.

Jak już ogłaszaliśmy przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jest zorganizowana akcja „ Pomagam Ukrainie”. Jako parafia włączamy się do tej akcji poprzez wsparcie finansowe. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy  o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy. Na zakończenie każdego miesiąca będziemy podawać jaką kwotę zebraliśmy.

W najbliższy piątek odbędzie się II edycja Nocnej Rowerowej Drogi   Krzyżowej dookoła Warszawy. Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji na facebooku naszej parafii, oraz u ks. Kamila.