Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Zachęcamy naszych parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.45. będą odprawione Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca, o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich.

W najbliższy piątek – 8 kwietnia – zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową, którą odprawimy na ulicach naszej parafii. Trasa będzie wiodła ul. Olimpijską do ul. Spartańskiej; ul. Spartańską do skrzyżowania, następnie w lewo ul. Miączyńską do ul. Balonowej i z ul. Balonowej w ul. Olimpijską, którą powrócimy do kościoła. Początek nabożeństwa ok. godz. 19.00. Nie będzie w tym dniu Drogi Krzyżowej o godz. 17.00., oraz o godz. 18.00. Dzieci i dorosłych zapraszamy na godz. 19.00. Nie będzie w piątek wieczornej adoracji.

Na nabożeństwa Różańcowe w intencji pokoju w Ukrainie zapraszamy  o godz.18.00. (oprócz piątku i niedzieli).

Za tydzień Niedziela Palmowa, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia palm. O godz. 10.00. odprawimy Mszę św. w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego.

W następną niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek, na pomoc rodzinom

ubogim i wielodzietnym z naszej parafii z okazji zbliżających się świąt.

Jak już ogłaszaliśmy przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jest  zorganizowana akcja „ Pomagam Ukrainie”. Jako parafia włączyliśmy się do tej akcji poprzez wsparcie finansowe. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy. W miesiącu marcu zebraliśmy 8898 zł., które przekazaliśmy na podane konto.

Dziękujemy parafianom za złożone ofiary na ten cel.