Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

PAN PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ !

Niech to orędzie rozprzestrzenia się po całej ziemi: śmierć nie ma już nad nami władzy. Światłość Zmartwychwstałego niech oświeca nasze życie. Zmartwychwstały Pan ofiaruje światu pokój. W obliczu trwającego niepokoju wytrwale błagajmy o ten dar. Niech tchnie nadzieję w codzienne trudy i pozwoli nam z ufnością spoglądać w przyszłość doczesną  i wieczną.  Życzymy, aby święto życia, jakim jest Wielkanoc, przynosiło zmartwychwstanie do każdego obszaru Waszego życia- szczególnie w te miejsca, gdzie najbardziej potrzebujecie obecności Jezusa.

 

Do składanych życzeń pragniemy dołączyć nasze podziękowanie, zwłaszcza tym wszystkim, którzy ofiarując swój czas, swoją pracę i umiejętności ubogacili nasze przeżywanie Liturgii Paschalnej. Szczególne podziękowania składamy Liturgicznej Służbie Ołtarza, oraz Wam Wszystkim  Drodzy Parafianie za wszelką życzliwość, pamięć i życzenia.

Wszystkim za wszystko składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – porządek Mszy św. jak w niedzielę.  Taca zbierana w dniu jutrzejszym, przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Członków grupy pielgrzymkowej „Peregrini” zapraszamy na Mszę św. w najbliższy wtorek – 19 kwietnia – o godz. 15.30. Po Eucharystii w salce pod kościołem odbędzie się wielkanocna Agapa.

Oktawa Wielkanocna – którą rozpoczynamy – znosi piątkowy post.

Za tydzień – w niedzielę Miłosierdzia Bożego – zapraszamy na Koronkę  do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.