Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – Uroczystość Poświęcenia Kościoła
Środa – św. Justyna, m.
Piątek – św. Karola Lwangi i Towarzyszy, mm

Informacje duszpasterskie:
We wtorek przypada siódma rocznica poświęcenia naszego kościoła, którego dokonał Metropolita Warszawski Kard. Kazimierz Nycz. W tym dniu na Mszy św. o godz. 18.30. młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania, którego udzieli J.E. bp Rafał Markowski. Prosimy naszych parafian, aby w tym dniu starali się uczestniczyć w Mszach porannych, gdyż na wieczornej Mszy św. kościół będzie zarezerwowany dla młodzieży, Ich rodziców i świadków bierzmowania. O godz. 18.00. odmówimy Litanię loretańską do NMP.
Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa ku Czci NSPJ o godz. 18.00.
W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich o godz.8.00., a w sobotę o godz. 8.00. w intencji Róż Różańcowych. Wieczorem – w sobotę – będzie dodatkowe nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, organizowane przez ks. Kamila z grupą „Królowa Pokoju”. W programie Msza św. o godz. 18.30., adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec.
W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św.
Za tydzień po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce autokarowej do Łomży i Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach, która odbędzie się w sobotę 11 czerwca br. Koszt wyjazdu wynosi 130 zł. Zapisy z przedpłatą 50 zł w zakrystii do 8 czerwca włącznie. Szczegółowe informacje podane są na plakacie.
Nasza wspólnota parafialna włączyła się do akcji „ Pomagam Ukrainie” -zorganizowanej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, – poprzez wsparcie finansowe. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy. W miesiącu maju ofiarowaliście Państwo kwotę 2630 zł., którą przekazaliśmy na podane konto.
Od początku marca przekazaliśmy w sumie 20.031 zł.