Ogłoszenia parafialne – Chrystusa Króla

Ogłoszenia parafialne – Chrystusa Króla

Kalendarz liturgiczny:

Sobota – Święto św. Andrzeja Apostoła

 

Informacje duszpasterskie:

Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych w kończącym się już miesiącu listopadzie.

We wtorek – 26 listopada – zapraszamy małżonków na spotkanie „Wspólnoty małżeństw” o godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się w salce pod kościołem.

W najbliższą sobotę – 30 listopada – Imieniny obchodzić będzie nasz współbrat ks. Andrzej, oraz Pan Organista. Zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji w sobotę o godz. 18.30.

Duszpasterstwo – Student+,  oraz grupa pielgrzymkowa „Zielona” – zapraszają   na Andrzejkową zabawę taneczną, która odbędzie się 30 listopada w Ośrodku Kultury Forma. Zgłoszenia u Ks. Kamila.

W ramach projektu „Tak na serio” zapraszamy na adwentowe czuwani  w intencji dzieci poczętych, w sobotę od godz. 19.30. do 22.00.

Od przyszłej niedzieli – przez wszystkie niedziele adwentu – zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpoczynać się będzie  po Mszy św. o godz.18:30. i potrwa do godz. 20.00.

Można już po Mszach św. zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny i świece „Caritas” – dzieło pomocy dzieciom. Świeca jest symbolem dobra i miłości, jest czytelnym znakiem naszej więzi z tymi, którzy są w potrzebie. Ofiarujmy dar naszego serca dzieciom ubogim i pokrzywdzonym przez los, aby mogły doświadczyć trochę radości i miłości w święta, które mają przecież  taki charakter. Cena świec wynosi :  7 zł. – mniejsze, 16 zł. – większe.

Składamy podziękowanie za złożone ofiary do puszek na potrzeby        kościoła w Sudanie Południowym. Zebraną kwotę 3904 zł. przekazaliśmy Papieskiemu Stowarzyszeniu „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Dziękujemy także wszystkim osobom zbierającym ofiary.