Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 21 kwietnia 2024 roku

Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 21 kwietnia 2024 roku

W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika; w czwartek święto św. Marka – Ewangelisty.

Grupa małżeństw i rodzin wspólnie z Tak na Serio zapraszają na wielkanocne nabożeństwo Drogi Światła. Nabożeństwo prowadzone przez rodziny naszej parafii odbędzie się̨ we wtorek o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału.

Dziękujemy za dużą i serdeczną odpowiedź na naszą prośbę o pomoc przy transporcie i przechowaniu mebli dla naszych potrzebujących. Dziękujemy darczyńcom, dzięki którym będziemy mogli pomóc naszym starszym i chorym parafianom.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o niepozostawianie w kościele archiwalnych wydań czasopism, przeczytanych książek, nieużywanych dewocjonaliów, czy np. wysuszonych palm wielkanocnych. Na monitoringu jest możliwość sprawdzenia kto to zostawia, ale nie chcemy tego robić i dlatego apelujemy o uszanowanie miejsca modlitwy.

 

Spotkania wspólnot w tym tygodniu.

We wtorek duszpasterstwo małżeństw i rodzin o godz. 19.30; w środę ministranci o godz. 19.00, lektorzy o godz. 19.15; w czwartek spotkanie Student+ o godz. 19.30, grupy charytatywnej „Pomoc na Olimpie” o godz. 19.00; w piątek młodzież RMS o godz. 19.15, próba chóru Magnificat o godz. 19.30; w niedzielę o godz. 10.30 próba Chóru z chmur, o godz. 18.30 próba Dwudziestek.

  

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.