Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela zwykła – 29 stycznia 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela zwykła – 29 stycznia 2023 roku

W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko – kapłana; w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o godz. 7.00 msza w intencji powołań, w sobotę o godz. 8.00 w intencji Róż Różańcowych. W czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo powołaniowe, w sobotę po mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

 

W czwartek, 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.30. Mszę św. o godz. 18.30 rozpoczniemy w kaplicy. Po błogosławieństwie świec udamy się procesją do kościoła. Tego dnia obchodzony jest w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego.
W modlitwie będziemy polecać siostry elżbietanki i urszulanki posługujące na terenie naszej parafii, a także salwatorianki i salwatorianów. Siostry, bracia i księża odnowią swoje śluby zakonne. Taca tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe, a podczas mszy po raz pierwszy usłyszymy nasz chór parafialny. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

 

W czwartek o godz. 20.00 Duszpasterstwo Student+ w ramach spotkania zaprasza na Eucharystię w intencji zmarłego członka duszpasterstwa Andrzeja Pacuszki i adorację z uwielbieniem, które przygotuje zespół 20tki.

 

11 lutego o godz. 20.00 Duszpasterstwo Student+ zaprasza na charytatywny bal karnawałowy do sali w ośrodku kultury „Forma” na ul. Żuławskiego, z przeznaczeniem na potrzeby warszawskiego hospicjum onkologicznego Sióstr Felicjanek. Szczegóły i zapisy u księdza Marka lub w zakrystii i przez formularz umieszczony w wydarzeniu na Facebooku duszpasterstwa. Zapisy do 6 lutego. Koszt udziału to 60zl od osoby + środki pielęgnacyjne dla chorych. W cenie wliczony jest ciepły posiłek, przystawki, kawa i herbata. W trakcie balu przewidujemy aukcję na wsparcie hospicjum. Potencjalnych darczyńców prosimy pozostawienie kontaktu w zakrystii. Zapraszamy osoby dorosłe, studentów i osoby pracujące bez ograniczeń wiekowych. Liczba miejsc ograniczona.

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.