Ogłoszenia parafialne – X Niedziela zwykła, 11 czerwca 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – X Niedziela zwykła, 11 czerwca 2023 roku

W kalendarzu liturgicznym: we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy – kapłana
i doktora Kościoła; w środę wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika; w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, które odprawiane są codziennie o godz. 18.00.

W najbliższy czwartek Duszpasterstwo Student+ w ramach cyklu „relacje, rozwój, duchowość” zaprasza na warsztaty z przywództwa służebnego na wzór Jezusa, z Panią Małgorzatą Jakubicz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w salce pod kościołem.

W sobotę 17 czerwca Duszpasterstwo Student+ w ramach akcji „Rozkręcamy wiarę” zaprasza na wycieczkę rowerową do Góry Kalwarii – do mariańskiego Sanktuarium Ojca Stanisława Papczyńskiego. W programie msza św., zwiedzanie muzeum i przejazd do Zamku w Czersku. Wyjazd spod parafii o godz. 9.30. Informacje i zapisy u księdza Marka lub przez stronę na Facebooku Student+. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział jedynie pod opieką dorosłych.

17 czerwca (w sobotę) u sióstr franciszkanek w Laskach odbędzie się wyjazdowy dzień skupienia grupy pielgrzymkowej Peregrini oraz Róż różańcowych. Zaproszeni są również wszyscy, którzy chcieliby taki dzień skupienia przeżyć. W programie msza św., indywidualna modlitwa i medytacja, posiłek oraz zwiedzanie. Zapisy z zaliczką 80 zł. w zakrystii.

Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Trzebnicy, Bagna i Wrocławia. Wyjazd 15 września w godzinach wieczornych, powrót w niedzielę 17 września. Koszt wyjazdu obejmujący przejazd, noclegi, posiłki, ubezpieczanie i zwiedzanie wynosi 600,00 zł. Z uwagi na wysoki koszt pielgrzymki, przyjmujemy zapisy bez wpłat zaliczek.

Dziękujemy za ofiary złożone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w wysokości 848,50 zł.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i składane ofiary. Życzymy Wam dobrej niedzieli i owocnego tygodnia.