Ogłoszenia parafialne – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 31 lipca 2022 roku

Ogłoszenia parafialne – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 31 lipca 2022 roku

W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego – biskupa i doktora Kościoła; w czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – kapłana; w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy
na mszę św. o godz. 7.00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, a w sobotę o godz. 7.00
na mszę św. w intencji członków Róż Różańcowych.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na środki transportu dla misjonarzy. Zebraną kwotę – 1440 zł. – przekazaliśmy do Salwatoriańskiego Referatu Misji Zagranicznych oraz do Dzieł Misyjnych Archidiecezji Warszawskiej.

W piątek, 5 sierpnia, wyruszy na Jasną Górę Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, a z nią nasza salwatoriańska grupa – Zielona – pod przewodnictwem ks. Piotra. Prosimy o modlitwę w intencji pielgrzymów.

Przypominamy, że w okresie wakacji msze św. są odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.30. W niedzielę w okresie wakacji nie ma mszy św. o godz. 11.30 i o godz. 20.00. Kancelaria parafialna czynna jest w środy od godz. 17.00. do 18.00 oraz w soboty od godz. 9.00 do 10.00.

Nasza wspólnota parafialna włączyła się do akcji „Pomagam Ukrainie” – zorganizowanej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, – poprzez wsparcie finansowe.  Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i składane ofiary. Życzymy Wam dobrej niedzieli i owocnego tygodnia.