Ogłoszenia parafialne – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 września 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 września 2023 roku

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki – zakonnika; w środę wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon – kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w czwartek święto św. Mateusza – Apostoł i Ewangelisty; w sobotę wspomnienie św. Pio z Petrelciny – kapłana.

 

W sierpniu br. w wydawnictwie Serafin ukazała się książka pt. „Fatima – Niespełnione prośby Matki Bożej”, poświęcona najważniejszym od czasów apostolskich objawieniom w Fatimie. Autorką książki jest nasza parafianka prof. Maria Wacholc. Książkę można zamówić za naszym pośrednictwem. Informacje i egzemplarz okazowy – w zakrystii.

Wyjazdowy dzień skupienia dla grupy Peregrini i Róż Różańcowych odbędzie się
21 października w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. W planie jest msza św., obiad, zwiedzenie sanktuarium i modlitwa różańcowa.  Zaproszeni są również wszyscy, którzy chcieliby taki dzień skupienia przeżyć. Koszt wyjazdu 200 zł. Zapisy w zakrystii.

 

Spotkania wspólnot w tym tygodniu.

W poniedziałek rada parafialna o godz. 19.30; we wtorek grupa charytatywna „Pomoc na Olimpie o godz. 18.00, katecheza parafialna dla dorosłych (biblijna) o godz. 19.30; w środę ministranci o godz. 19.00, lektorzy o godz. 19.15; w czwartek spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych o godz. 19.30; w piątek RMS o godz. 19.30, próba chóru o godz. 19.30.

Intencje mszalne na 2024 rok przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

 

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.