Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela zwykła, 22 października 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela zwykła, 22 października 2023 roku

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 18.00. Dla dzieci we wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00.

Grupa charytatywna „Pomoc na Olimpie” zaprasza seniorów na spotkanie z prof. Dariuszem Włodarkiem, lekarzem, dietetykiem i żywieniowcem. Spotkanie na temat zdrowego odżywiania odbędzie się 24 października o godz. 17.00 w salce Droga do Emaus.

 W sobotę o godz. 18.30 zapraszamy na mszę św. w intencji powołanych do małżeństwa. Z tyłu kościoła jest pudełko z podpisem „Tak na Serio”. Zachęcamy do składania w nim indywidualnych intencji za małżeństwa, rodziny i narzeczonych.  Prośby i podziękowania zostaną włączone w intencję sobotniej mszy św.

 Za dwa tygodnie rozpocznie się miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Z tyłu kościoła 
i kaplicy wyłożone są kartki wypominkowe. Za poleconych zmarłych będziemy codziennie odprawiali mszę św. i różaniec z wyczytywaniem imion poleconych dusz.

 Spotkania wspólnot w tym tygodniu.

We wtorek katecheza biblijna o godz. 19.30; W środę ministranci o godz. 19.00, lektorzy o godz. 19.15; w czwartek spotkanie Student+ o godz. 19.30; spotkanie dla I roku formacji do bierzmowania o godz. 19.00, a dla kontynuujących formację o godz. 20.00; w piątek próba chóru o godz. 19.30, RMS o godz. 19.30.

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystościach odpustowych naszej Parafii, zarówno 11, jak i 15 października. Dziękujemy Chórowi Magnificat, zespołowi dziecięcemu Chór z Chmur, służbie liturgicznej, dzieciom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg uroczystości. Dziękujemy za ofiarowane ciasta, słodycze, za pomysły i pomoc przy organizacji. Dziękujemy za Waszą liczną obecność na mszach i podczas wspólnych spotkań oraz za rodzinną atmosferę.

Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli
i owocnego tygodnia.