Ogłoszenia parafialne – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 września 2022 roku

Ogłoszenia parafialne – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 września 2022 roku

Gościmy w naszej wspólnocie parafialnej br. Macieja Zinkiewicza OFMCap, dyrektora Wydawnictwa Serafin. Po mszach św. przed kościołem jest możliwość zapoznania się z ofertą i zakupu książek Wydawnictwa. Po mszy o godz. 11.30 coś słodkiego i spotkanie dla dzieci pt. „proboszcz czyta dzieciom”. O godz. 16.30 zapraszamy na autorskie spotkanie przy kawie z prof. Marią Wacholc, naszą parafianką, autorką książek: „Święty Ojciec Pio. Życie i różaniec” oraz „Akita. Różańcowe przesłanie Matki Bożej na obecne czasy.”

W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon – kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w piątek wspomnienie św. Pio z Petrelciny – kapłana.

We wtorek o godz. 19.30 zapraszamy małżeństwa na spotkanie formacyjno – modlitewne. Spotkanie jest otwarte na wszystkie małżeństwa i serdecznie zapraszamy do wspólnego dzielenia się wiarą, Słowem Bożym, do wspólnej modlitwy. Rozpoczęcie w kościele.

We wtorek w salce parafialnej o godz. 19.15 spotkanie parafialnego zespołu Caritas.

W środę o godz. 19.15 zapraszamy na spotkanie ministrantów, lektorów i chłopców, którzy chcieliby włączyć się w służbę przy ołtarzu w naszym kościele.

W czwartek o godz. 20.00 – w salce – spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania kontynuujących dwuletnie przygotowanie.

W sobotę o godz. 18.30 zapraszamy na mszę św. w intencji powołanych
do małżeństwa. Z tyłu kościoła jest pudełko z podpisem „Tak na Serio”. Zachęcamy do składania w nim indywidualnych intencji za małżeństwa, rodziny i narzeczonych.  Prośby i podziękowania zostaną włączone w intencję sobotniej mszy św.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i składane ofiary. Życzymy Wam dobrej niedzieli i owocnego tygodnia.