Ogłoszenia parafialne. Życzenia

Ogłoszenia parafialne. Życzenia

DRODZY PARAFIANIE

Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Dlatego życzymy Wam, żebyście Wy sami, oraz wszyscy, którzy są Wam szczególnie bliscy, mogli tego namacalnie doświadczać – zarówno w tych chwilach, kiedy przedzieracie się przez ciemną dolinę, jak i w chwilach czystej radości i szczęścia; w domu i w pracy; w momentach samotności i kiedy przebywacie z innymi, w kościele i za jego drzwiami.

Życzymy – rozpoznania Jezusa, który naprawdę kroczy z Wami przez życie, doświadczenia Jego obecności w Waszej codzienności: nie tylko w Niedzielę Zmartwychwstania, ale też każdego – szarego dnia – w całym roku.

 

Do składanych życzeń pragniemy dołączyć nasze podziękowanie Wam Wszystkim – Drodzy Parafianie – za wszelką życzliwość, pamięć i życzenia. Dziękujemy także za Wasze wsparcie materialne w tym trudnym czasie. Wszystkim za wszystko składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

 

  1. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca zbierana w dniu jutrzejszym przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Przeżywając te doniosłe wydarzenia religijne w okresie epidemii,  prosimy      o przestrzeganie wszystkich przepisów sanitarnych w tym zasłaniania ust i nosa.
  3. W tyle kościoła są wyłożone maseczki. Kto potrzebuje może sobie zabrać.