Relacja ze spotkania grupy madryckiej

Relacja ze spotkania grupy madryckiej

W ubiegłą sobotę odbyło się trzecie spotkanie grupy przygotowujacej się do wyjazdu na Światowy Dzień Młodzieży w Madrycie. Tym razem rysowaliśmy swoje mapy, które pomagały nam dotrzec kto i co kieruje nami w życiu. Zastanawialiśmy się też na swoim powołaniem. Wszystko to w "lekko świątecznej" atmosferze – z ciastem i drobnymi prezentami ;).

Kolejne spotkanie już w styczniu, ale przed nim zapraszam na wspólne kolędowanie wszystkich wyjeżdżających do Madrytu z naszej archidiecezji – 9 stycznia (sobota), godzina 16, Dobre Miejsce na Bielanach. Szczegóły: madryt2011wawa.pl/kolędowanie-na-bielanach-9-stycznia 

Od stycznia pobierane będą od uczestników opłaty – po ok. 250zł miesięcznie, do marca włącznie. Opłacenie do marcowego spotkania pakietu pielgrzyma będzie warunkiem wyjazdu. Do tego czasu podany zostanie koszt i forma transportu, będzie można dopisać się (lub wypisać). Na początku stycznia odbędzie się kiermasz kalendarzy, z którego dochody przeznaczone zostaną na dofinansowanie wyjazdu.

A na nadchodzące święta Narodzenia Pańskiego wszystkim uczestnikom wyjazdu – ¡Feliz Navidad!