II niedziela wielkanocna – Bożego Miłosierdzia

II niedziela wielkanocna – Bożego Miłosierdzia

Informacje duszpasterskie:

  • Z okazji dzisiejszej Uroczystości Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na nabożeństwo do naszej kaplicy o godz. 15.00. Odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • We wtorek Msza św. i wieczór filmowy  dla młodzieży szkolnej od  godz. 18.30.
  • Symbol Wiary – będzie tematem katechezy chrzcielnej dla dorosłych, w środę o godz. 19.15.
  • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godz. 18.30., oraz spotkanie z ks. Rafałem.
  • Spotkanie dla młodzieży akademickiej i pracującej odbędzie się w czwartek o godz. 19.30.
  • Dzisiaj rozpoczyna się w Stolicy realizacja projektu ewangelizacyjnego: „Misja miast – Ewangelizacja Warszawy”. Parafie naszego miasta przygotowały swoje programy ewangelizacyjne. Centralnym dniem będzie następna niedziela. Na ten dzień przewidziany jest Marsz Gwiaździsty dla Jezusa, który rozpocznie się z kilku punktów Warszawy, na Plac Zamkowy, na którym odbędzie się program ewangelizacyjny, obejmujący koncert, świadectwa i modlitwę. Włączmy się w tę szczególną misję, przez modlitwę,  świadectwo swoim słowem, ale przede wszystkim życiową postawą w naszych rodzinach, środowiskach pracy i miejscach zamieszkania. Począwszy od  najbliższego czwartku – co tydzień – po Mszy św. wieczornej, będzie możliwość uczestniczenia w prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele do godz. 20.00. W taki sposób włączymy się do modlitw o uświęcenie naszej parafii i całego miasta