Niedziela Świętej Rodziny – 28 XII 2014 r.

Niedziela Świętej Rodziny – 28 XII 2014 r.

Kalendarz liturgiczny:

  • Środa jest ostatnim dniem roku kalendarzowego. Zapraszamy w tym dniu na specjalne nabożeństwo dziękczynno przebłagalne o godz. 18.00.
  • Czwartek  jest pierwszym dniem Nowego Roku kalendarzowego. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W Kościele Powszechnym obchodzony jest także Światowy Dzień Pokoju. Msze św. odprawione będą według porządku niedzielnego. Przypominamy, że nie ma w tym dniu Mszy św. o godz. 20.00.

Informacje duszpasterskie:

  • Od najbliższego piątku – 2 stycznia – rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Plan kolędy obecnego tygodnia przedstawia się następująco:

– piątek – ul. Karolinki, Wołoska, Staszowska, Syryńska, Miłobędzka, Woronicza 29, Racławicka; ul. Bełska domy jednorodzinne, oraz 12, 28

– sobota- ul. Olimpijska, Spartańska, Gimnastyczna, Pływacka, Turystyczna, Maratońska, Oszczepników (od godz. 15.00.)

Kolędę rozpoczynamy od godz. 17.00. W sobotę od godz. 15.00.

  • W czasie kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać w sobotę, a sprawy pilne w godzinach przedpołudniowych. Mieszkańców osiedla Marina, a także bloków przy  ul. Woronicza 31, 33, którzy po raz pierwszy chcą przyjąć księdza, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
  • W sobotę o godz. 8.00. Msza św. w intencji Róż Różańcowych, oraz ich rodzin.