Niedziela Świętej Rodziny – 29 XII 2013 r.

Niedziela Świętej Rodziny – 29 XII 2013 r.

Kalendarz liturgiczny:

  •  Wtorek jest ostatnim dniem roku kalendarzowego. Zapraszamy w tym dniu na specjalne nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 18.00.
  • W środę – w pierwszy dzień Nowego Roku – Przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W Kościele Powszechnym obchodzony jest także Światowy Dzień Pokoju. Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego. Przypominamy, że nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.

Informacje duszpasterskie:

  • Od najbliższego czwartku – 2 stycznia – rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Plan kolędy obecnego tygodnia przedstawia się następująco:

– czwartek – ul. Karolinki, Wołoska, Staszowska, Syryńska, Miłobędzka, Woronicza 29

– piątek- ul. Głogowa, Balonowa

– sobota- ul. Olimpijska, Spartańska, Gimnastyczna, Pływacka, Turystyczna, Maratońska, Oszczepników (od godz. 15.00.)

Kolędę rozpoczynamy od godz. 17.00. W sobotę od godz. 15.00.

  • W czasie kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać w sobotę, a sprawy pilne w godzinach przedpołudniowych. Mieszkańców osiedla Marina, a także bloków przy   ul. Woronicza 31 i 33, którzy po raz pierwszy chcą przyjąć księdza, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  • W sobotę o godz. 8.00. Msza św. w intencji Róż Różańcowych, oraz ich rodzin.
  • Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo ku Czci NMP o godz. 18.00. Jest to dalszy etap naszego duchowego przygotowania przed nawiedzeniem Kopii  Obrazu Jasnogórskiego w dniach 4/5 października 2014 r.