Niedziela Świętej Rodziny – 30 XII 2012 r.

Niedziela Świętej Rodziny – 30 XII 2012 r.

Kalendarz liturgiczny:

  •   Poniedziałek jest ostatnim dniem roku kalendarzowego. Zapraszamy w tym dniu na specjalne nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 18.00.
  •   We wtorek – w pierwszy dzień Nowego Roku – przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W Kościele Powszechnym obchodzony jest także Światowy Dzień Pokoju. Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego. Przypominamy, że nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.
  •   W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.  Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek  na potrzeby misji.

 

Informacje duszpasterskie:

 

  • Od najbliższej środy – 2 stycznia – rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Plan kolędy obecnego tygodnia przedstawia się następująco:

środa – ul. Maklakiewicza 13, 15; ul. Woronicza 29, 33

czwartek- ul. Głogowa, Balonowa

piątek- ul. Maklakiewicza 9, 11; ul. Etiudy Rew. 1

sobota- ul. Woronicza 76, 78 ( od godz. 15.00)

Kolędę rozpoczynamy od godz. 17.00. W sobotę od godz. 15.00.

W czasie kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać w sobotę, a sprawy pilne w godzinach przedpołudniowych. Mieszkańców osiedla Marina, a także bloku przy ul. Woronicza 33, którzy po raz pierwszy chcą przyjąć księdza, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

  • W sobotę o godz. 8.00. Msza św. w intencji Róż Różańcowych, oraz ich rodzin. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w salce katechetycznej. Zapraszamy Członków  Róż Różańcowych, Bractwa Szkaplerznego, Parafialnego Caritas, Rady Parafialnej.