Niedziela Wielkanocna

Niedziela Wielkanocna

Drodzy Parafianie!

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa jest zwycięstwem życia nad śmiercią; dobra nad złem; nadziei nad rozpaczą. Zmartwychwstanie jest tryumfem Miłości. Miłość Boża promieniuje ze środka pustego grobu i rozświetla mroki naszego życia. Nadaje mu sens, kierunek i cel.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy – Wam Drodzy Parafianie –  aby wiara w Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Pana odrodziła wszystkich duchowo; dała  pokój    i radość; siłę w pokonywaniu trudności, aby uczyniła z nas ludzi o współczującym sercu, którzy patrzą z ufnością w przyszłość.

Do składanych życzeń pragniemy dołączyć nasze podziękowanie, zwłaszcza tym wszystkim, którzy ofiarując swój czas, swoją pracę i umiejętności ubogacili nasze przeżywanie Liturgii Paschalnej. Szczególne podziękowania składamy Liturgicznej Służbie Ołtarza, młodzieży – która przygotowała  ciemnicę  i  grób,  oraz Wam Wszystkim Drodzy Parafianie za wszelką życzliwość, pamięć i życzenia. Wszystkim za wszystko składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

  1. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – porządek Mszy św. jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 20.00., której nie będzie. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na  Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ostatnią niedzielę dla ubogich rodzin z naszej parafii. Zebrana kwota 6400 zł została przekazana przez Caritas potrzebującym. Dziękujemy także wszystkim zbierającym te ofiary.