Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu

Informacje duszpasterskie:

  • Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na każdej Mszy św. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na Mszę św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00., 8.00.,        i 18.30. Rekolekcje dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 205 będą w Wielkim Tygodniu.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.45. będą odprawione Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.  W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00., dla dorosłych o godz. 18.00.
  • W poniedziałek zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania – grupę młodszą – o godz. 19.30.
  • Młodzież gimnazjalną i licealną zapraszamy na spotkanie młodych w Trzebini, które odbędzie się w sobotę – 18 marca. W programie m.in. spotkanie z Miśkiem Koterskim. Koszt dojazdu: 40 zł. Zapisy i szczegóły u ks. Adriana.
    Do nabycia wielkopostny numer naszej gazetki „Bliżej” w cenie 2 zł. Pieniądze proszę wrzucać do koszyczka.
  • W piątek 24 marca o godz. 19.30 w salce odbędzie się spotkanie z raperem Łukaszem „Wiecznym” Wieczorkiem. Przedstawi świadectwo swojego nawrócenia i przemiany życia. Zapraszamy szczególnie młodzież, ale także wszystkich zainteresowanych.
  • Caritas Polska organizuje program Rodzina Rodzinie polegający na wsparciu rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii przez osoby, czy wspólnoty. Bliższe informacje na ten temat w gablotce parafialnej.

Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii.