Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania

Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania

 

  Z okazji Świat Wielkiej Nocy życzymy, aby zwycięstwo dobra nad złem i życia nad śmiercią, stało się źródłem radości i nadziei dla Was wszystkich.

  Niech potęga ofiarowanej nam Bożej miłości stanie się umocnieniem w realizacji codziennych zadań;  dodaje nowych sił potrzebnych do życia, a Maryja – Prawdziwa Uczennica Chrystusa – niech będzie Nauczycielką wiary, tak potrzebnej, by żyć zmartwychwstaniem w naszej codzienności.

Z radosnym Alleluja i pamięcią w modlitwie – duszpasterze.

 

Do składanych życzeń pragniemy dołączyć nasze podziękowanie, zwłaszcza tym wszystkim, którzy ofiarując swój czas, swoją pracę i umiejętności ubogacili nasze przeżywanie Liturgii Paschalnej. Dziękujemy Wam wszystkim  Drodzy Parafianie za wszelką życzliwość, pamięć i życzenia.

Wszystkim za wszystko składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

 

  • Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – porządek Mszy św. jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 20.00., której nie będzie. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na KUL.
  • W kaplicy pojawiła się ikona Zmartwychwstania Pańskiego. Będzie nam ona towarzyszyła przez całą Oktawę Wielkiej Nocy. Zachęcamy do medytacji nad tajemnicą Zmartwychwstania na bazie tej ikony.
  • Za tydzień – w niedzielę Miłosierdzia Bożego – zapraszamy na Koronkę  do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  • Grupa Zielona WAPM organizuje w następną niedzielę Taniec Wielkanocny  przed kościołem św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. Chętnych serdecznie zapraszamy.