Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – św. Alojzego Gonzagi, zak.

Czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – Niepokalanego Serca NMP

Informacje duszpasterskie: 

Zapraszamy na nabożeństwa ku Czci NSPJ, codziennie o godz. 18.00.

Członków grupy pielgrzymkowej „Peregrini” zapraszamy na wspólnotową  Mszę św. jutro – poniedziałek – o godz. 16.30. Po Eucharystii w salce parafialnej odbędzie się „Agapa”.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, zapraszamy dzieci i młodzież, oraz   nauczycieli i wychowawców na Mszę św. w piątek o godz. 8.00.

W najbliższy piątek – w Uroczystość NSPJ – nie obowiązuje  wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszły poniedziałek – 27 czerwca – zapraszamy do udziału w specjalnym nabożeństwie czerwcowym pod hasłem „Z serca do Serca”,  które poprowadzi zespół „Powiedzie Ci się” wraz z ks. Kamilem. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.00., a zakończy uwielbieniem  po Mszy św. wieczornej.

Od 1 lipca – przez okres wakacji – Msze św. będą odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00. i 18.30. W niedzielę w okresie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. ( Msza św. dla dzieci) i o godz. 20.00. (Msza św. dla młodzieży). Kancelaria parafialna będzie czynna w środy od godz. 17.00. do 18.00., oraz w soboty od godz. 9.00. do 10.00.

W następną niedzielę o godz. 10.00. pożegnamy naszych współbraci, którzy decyzją Księdza Prowincjała przeniesieni zostali na inne placówki do wypełniania zleconych zadań przez przełożonych. Uroczyście pożegnamy: ks. Kamila Leszczyńskiego, ks. Piotra Majchera, ks. Edwarda Seremeta.

Nasza wspólnota parafialna  włączyła się do akcji „ Pomagam Ukrainie” -zorganizowanej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów,  – poprzez wsparcie finansowe.  Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar  do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jubilatom  i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy

najlepsze życzenia – obfitości Bożych łask.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii

Parafia NMP Matki Zbawiciela ul. Olimpijska 82/84 02-636 Warszawa

e-mail: warszawa.sds@gmail.com    www.warszawa.sds.pl