Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Poniedziałek – Święto św. Mateusza, Ap.

Środa – św. O. Pio z Petrelciny, kapł.

Piątek – bł. Władysława z Gielniowa, kapł.

 

Informacje duszpasterskie:

 

Rodziców dzieci z klas III, którzy chcą, aby ich dziecko przystąpiło  do I Komunii Św. w naszej parafii w przyszłym roku zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek – 21 września  o 19:30 w kościele.

W ostatnią sobotę miesiąca 26 września zapraszamy do udziału we mszy św. za Powołanych do Małżeństwa o godz. 18.30. Wypisane intencje indywidualne można składać do pudełka znajdującego się z tyłu kościoła z napisem Tak na Serio. Po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich parafian na krótkie czuwanie przed Najświętszym sakramentem, które zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Chcemy polecać Bożemu Miłosierdziu wszystkie małżeństwa, rodziny, dzieci w rozpoczętym roku szkolnym i duszpasterskim.

Z tyłu kościoła i kaplicy są wyłożone kalendarze misyjne na 2021 rok. Koszt egzemplarza 6 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na salwatoriańskie misje.

Przypominamy, że w naszym kościele istnieje obowiązek zakładania  maseczki – ewentualnie przyłbicy –  dla wszystkich wiernych uczestniczących w liturgii.  W związku ze wzrostem liczby zachorowań prosimy o dostosowanie się do tych przepisów.