Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dz.

Środa – NMP Różańcowej

 

Informacje duszpasterskie:

 

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00.

Modlitwa różańcowa dla dzieci – we wtorki, środy i czwartki – o godz. 17.30.

Młodzież klas ósmych, która pragnie rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek –  9 października – o godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.

Za tydzień – w niedzielę 11 października – obchodzić będziemy Patronalną uroczystość naszej Parafii – NMP Matki Zbawiciela. Zapraszamy parafian   na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 10.00. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Albert Poloczek – wykładowca naszego Seminarium Duchownego   w Bagnie. Na Mszy św. o godz. 10.00. modlić się będziemy w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego.

W następną niedzielę obchodzony będzie XX Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie zbiórka ofiar do puszek, na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.

W tyle kościoła i kaplicy wyłożone są salwatoriańskie kalendarze misyjne    w cenie 6 zł. Zachęcamy do ich nabywania. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie naszych placówek misyjnych.

Przypominamy, że w naszym kościele istnieje obowiązek zakładania     maseczki – ewentualnie przyłbicy –  dla wszystkich wiernych uczestniczących w liturgii.  W związku z ciągłym wzrostem liczby zachorowań usilnie prosimy  o dostosowanie się do tych przepisów.