Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

 

Informacje duszpasterskie:

Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne.   Nauki rekolekcyjne będą głoszone na każdej Mszy św..   W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na Mszę św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00., 8.00., 18.30. Ofiary składane na tacę   w poniedziałek, wtorek i środę przeznaczone będą na potrzeby   naszego Domu Zakonnego w Dobroszycach, w którym pracuje  ks. Rekolekcjonista.

Zachęcamy naszych parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.45. będą odprawione Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00., dla dorosłych o godz. 18.00.

W najbliższą sobotę – ostatnią miesiąca – odprawimy o godz. 18.30. Mszę św. w intencji powołanych do małżeństw. Wypisane intencje można składać do pudełka znajdującego się w tyle kościoła z napisem „Tak na serio”. Bezpośrednio po Mszy św. rozpocznie się czuwanie    w związku z rozpoczętym Rokiem Rodziny, ogłoszonym przez Papieża Franciszka. Chętnych zapraszamy.

Za tydzień Niedziela Palmowa, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień.  Na każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia palm.

W następną niedzielę po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc rodzinom ubogim i wielodzietnym z naszej parafii z okazji zbliżających się świąt.

Prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych związanych z epidemią  w tym zasłaniania ust i nosa.