Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Środa – św. Jana Marii Vianneya, kapł.

Piątek – Święto Przemienienia Pańskiego

 

Informacje duszpasterskie:

W najbliższy czwartek wyruszy na Jasną Górę Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna, a z nią nasza Salwatoriańska grupa – Zielona. Prosimy o modlitwę w intencji wszystkich pielgrzymów.  Osoby zainteresowane pielgrzymowaniem mogą kontaktować się   z ks. Kamilem Leszczyńskim SDS.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.    W czwartek o godz. 7.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich, natomiast w sobotę o godz. 7.00. odprawimy Mszę św.    w intencji Członków Róż Różańcowych. W następną niedzielę o godz. 10.00. będzie Msza św. w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego.

W najbliższy piątek – 6 sierpnia, jako przygotowanie dalsze – rozpoczynają się 33 dniowe rekolekcje przed uroczystością beatyfikacji Kard. S. Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej pod hasłem   „ Wszystko postawić na Maryję”- przygotowane z Fundacją Tota Tua. Zainteresowani tymi rekolekcjami znajdą bliższe informacje w internecie pod adresem: beatyfikacja33.pl.

Dzisiaj po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek w ramach pomocy poszkodowanym w nawałnicach i powodziach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

W okresie wakacji  Msze św. są odprawiane w dni powszednie o godz. 7.00. i 18.30. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 11.30. i o godz. 20.00. Kancelaria parafialna jest czynna w środy od godz. 17.00.                        do 18.00., oraz w soboty od godz. 9.00.  do 10.00.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz kościoła.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznych                                  i  zdrowych urlopów.                           .