Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Piątek – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK

 

 Informacje duszpasterskie:

Od środy – 1 września – powracamy do zwykłego porządku Mszy św.  w naszej parafii. W dni powszednie będzie Msza św. o godz. 8.00.,  w następną niedzielę będzie Msza św. o godz. 11.30., oraz o godz. 20.00. Kancelaria parafialna będzie czynna: wtorek, środa, czwartek  od godz. 17.00. do 18.00., oraz w sobotę od godz. 9.00. do 10.00.

W środę o godz. 8.00. zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli na Mszę św. z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego, natomiast  w następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30. będzie poświęcenie tornistrów – dzieciom, które rozpoczynają szkolną edukację.

Członków i sympatyków Grupy Pielgrzymkowej zapraszamy   w najbliższą środę na Mszę św. o godz. 17.30, po której odbędzie się w salce parafialnej spotkanie organizacyjne.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich, a w sobotę o godz. 8.00. będzie Msza św. w intencji Członków Róż Różańcowych.

W najbliższy piątek rozpoczynamy Nowennę, która będzie bezpośrednim przygotowaniem do uroczystej beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Nowennę będziemy odprawiać bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

Za tydzień – w niedzielę –  po Mszach św. będzie zbiórka ofiar do puszek jako wsparcie dla uchodźców przybyłych do Polski z Afganistanu.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz kościoła.