Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

 

Środa –  św. Kazimierza, królewicza

 

Informacje duszpasterskie:

Zachęcamy naszych parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.45. będą odprawione Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.  W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00., dla dorosłych o godz. 18.00.

Kandydatów do bierzmowania – drugi rok formacji – zapraszamy  na spotkanie w poniedziałek, 2 marca o godz. 19.30. do salki katechetycznej.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.

W sobotę o godz. 8.00. odprawimy Mszę św. w intencji Róż Różańcowych.

Ks. Piotr i ks. Kamil odwiedzą w tym dniu swoich chorych z posługą  sakramentalną. Ks. Bartek uczyni to w piątek.

W najbliższą sobotę, 7 marca o godz. 17.00 odbędzie się kolejne nabożeństwo w intencji Polski i Polaków w ramach akcji „Polska pod Krzyżem”.  Wszystkich chętnych  serdecznie zapraszamy.

Następna niedziela w naszej Ojczyźnie jest dniem modlitwy, postu   i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby misji.

Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00. odprawimy Mszę św. w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego.

Osoby, które zechcą uczestniczyć we Mszy beatyfikacyjnej ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego na Placu Piłsudskiego – 7 czerwca br o godz. 12.00., proszone są o zgłoszenie swojego udziału w zakrystii do 22 marca, aby można było uzyskać karty wstępu dla nich w Biurze Komitetu Organizacyjnego przy Warszawskiej Kurii Metropolitalnej.