Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Zachęcamy naszych parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.45. będą odprawione Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00., dla dorosłych o godz. 18.00.

Dzisiaj w naszej Ojczyźnie obchodzimy dzień solidarności z misjonarzami. Przez modlitwę i ofiary wspieramy dzieła misyjne Kościoła. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby misji.

Zapraszamy do udziału w Wielkopostnym dniu skupienia, który odbędzie si w najbliższą sobotę w Sanktuarium bł. Honorata Koźmińskiego w Nowym Mieście nad Pilicą. Koszt wyjazdu wynosi 80 zł. Zapisy w zakrystii do wtorku   z przedpłatą 50 zł. Zbiórka w sobotę o godz. 7.00 na przystanku autobusowym przy ul. Racławickiej /róg ul. Płatowcowej.

Osoby, które zechcą uczestniczyć we Mszy beatyfikacyjnej ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego na Placu Piłsudskiego – 7 czerwca br o godz. 12.00., proszone są o zgłoszenie swojego udziału w zakrystii do 22 marca, aby można było uzyskać karty wstępu dla nich w Biurze Komitetu Organizacyjnego przy Warszawskiej Kurii Metropolitalnej.