Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Atanazego, bp i dK

Wtorek – Uroczystość NMP Królowej Polski

Środa – św. Floriana, m.

Piątek – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

Informacje duszpasterskie:  

Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele XIV Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Zapraszamy w miesiącu maju na nabożeństwa ku Czci NMP,  codziennie  o godz. 18.00.

We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym  kościele będą odprawione o godz. 7.00., 8.30., 10.00., 18.30.

Z okazji Tygodnia Biblijnego duszpasterstwo STUDENT+  zaprasza  w najbliższy czwartek na spotkanie biblijne, podczas którego zostaną  omówione biblijne podstawy litanii do Matki Bożej.  Spotkanie rozpocznie się o 20:00. w salce katechetycznej.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji powołań   kapłańskich, a sobotę o godz. 8.00. w intencji Róż Różańcowych i Ich rodzin.

Wieczorem – sobotę – będzie dodatkowe nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, organizowane przez ks. Kamila z grupą „Królowa Pokoju”. W programie Msza św. o 18.30., adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec.

Za tydzień – w niedzielę – odprawimy Mszę św. o godz. 10.00.w intencji Członów Bractwa Szkaplerznego.

Nasza wspólnota parafialna  włączyła się do akcji „ Pomagam Ukrainie” -zorganizowanej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów,  – poprzez wsparcie finansowe.  Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar  do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy. W miesiącu  kwietniu ofiarowali Państwo kwotę 8503 zł., którą przekazaliśmy na podane konto.