Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – Święto NMP Matki Kościoła
Środa – św. Jadwigi, Królowej
Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Sobota – św. Barnaby, Apostoła

Informacje duszpasterskie:

Zapraszamy na nabożeństwa ku Czci NSPJ, codziennie o godz. 18.00.
Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii 9 Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa – „Tak na Serio” – pod hasłem „Rodzina na Serio”. Przez cały tydzień będzie odprawiana w tej intencji wieczorna Msza św. z tematycznym kazaniem. Codziennie na stronie internetowej, oraz facebooku będą pojawiać się tematyczne konferencje. Szczegóły, oraz kod QR na plakacie w gablocie.
W środę – 8 czerwca – po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.15, zapraszamy parafian na Nabożeństwo Drogi Światła w intencji rodzin. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.30. odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcamy do udziału.
W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
W tym dniu kończy się okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.
Dzisiaj po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce autokarowej do Łowicza i Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach, która odbędzie się w sobotę 11 czerwca br. Koszt wyjazdu wynosi 130 zł. Zapisy z przedpłatą 50 zł w zakrystii do 8 czerwca włącznie. Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy domu zakonnym sióstr urszulanek (Racławicka/róg Płatowcowej).
Nasza wspólnota parafialna włączyła się do akcji „ Pomagam Ukrainie” -zorganizowanej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, – poprzez wsparcie finansowe. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o składanie ofiar do skarbonki w tyle kościoła z napisem ofiara dla Ukrainy.