Ogłoszenia parafialne – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 12 marca 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 12 marca 2023 roku

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki o godz. 18.00, dla dzieci o godz. 17.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.45. W każdą niedzielę Wielkie Postu odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o godz. 18.30, do rozpoczęcia mszy o godz. 20.00.

 Od środy popielcowej do Niedzieli Palmowej, skarbona „Chleb św. Antoniego” (przy wejściu na chór) przeznaczona jest na jałmużnę wielkopostną jako pomoc świąteczną dla naszych potrzebujących parafian. W chwili obecnej jest to to 11 osób w wieku od 65 do 96 lat. Dziękujemy za Waszą hojność na potrzeby parafian.

Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do skarbony na pomoc misjonarzom „Ad Gentes”, w wysokości 1918,20 zł.

We wtorek po mszy świętej o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie grupy pielgrzymkowej Peregrini.

Informujemy, że zapowiadany rodzinny „chillout z proboszczem” w Bieszczadach odbędzie się w dniach 16 – 18 czerwca, w Stadninie Koni Forta w Dźwiniaczu Dolnym koło Ustrzyk Dolnych. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Koszt pobytu wyniesie ok. 250 zł. (nocleg, wyżywienie, ognisko, itp.) Szczegóły wyjazdu i zapisy u ks. Bartka.

Pielgrzymka do Trzebnicy, Bagna i Wrocławia odbędzie w terminie 15-17 września. Z uwagi na wydarzenia i uroczystości odbywające się w maju i czerwcu, a także na sprawy organizacyjne, pierwszym optymalnym terminem jest ten wspomniany jesienny. Plan pielgrzymki i koszt zostaną przedstawione najpóźniej po świętach.

Od 2 grudnia ubiegłego roku działa w naszej parafii chór.  Na ten moment regularnie w próbach uczestniczy 15 osób i są to głównie kobiety. Jeśli ktoś z parafian chciałby dołączyć, to serdecznie zapraszamy w piątki o godzinie 19:30. Szczególnie zaproszenie kierujemy do mężczyzn.

 

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.