Ogłoszenia parafialne – III Niedziela zwykła – 22 stycznia 2023 roku

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela zwykła – 22 stycznia 2023 roku

W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora Kościoła; w środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w czwartek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa – biskupów; w sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu – kapłana i doktora Kościoła.

 

Grupa charytatywna uruchomiła skrzynkę mailową, na którą można wysyłać pytania, propozycje i informacje dotyczące pomocy dla naszych parafian. Adres mailowy do naszej grupy charytatywnej: pomocnaolimpie@gmail.com

 

W sobotę o godz. 18.30 zapraszamy na mszę św. w intencji powołanych do małżeństwa. Z tyłu kościoła jest pudełko z podpisem „Tak na Serio”. Zachęcamy do składania w nim indywidualnych intencji za małżeństwa, rodziny i narzeczonych.  Prośby i podziękowania zostaną włączone w intencję sobotniej mszy św. Intencją szczególną tego miesiąca będzie modlitwa w intencji małżeństw w kryzysie.

 

Kontynuujemy wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian. Kolędy potrwają do 31 stycznia – po wcześniejszym zgłoszeniu chęci przyjęcia odwiedzin kapłana.

 

Dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli.