Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela zwykła – 28 stycznia 2024 roku

Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela zwykła – 28 stycznia 2024 roku

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w środę wspomnienie św. Jana Bosko – kapłana; w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18.00 msza w intencji powołań, w sobotę o godz. 8.00 w intencji Róż Różańcowych. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo przez wstawiennictwo bł. Franciszka Jordana, w czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo powołaniowe, w piątek o godz. 18.00 do NSPJ, w sobotę po mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. W niedzielę 4 lutego Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do godz. 18.30.

W poniedziałek o godz. 19.30 spotkanie Rady parafialnej.

W piątek, 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.30. Mszę św. o godz. 18.30 rozpoczniemy w kaplicy. Po błogosławieństwie świec udamy się procesją do kościoła. Tego dnia obchodzony jest w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego.
W modlitwie będziemy polecać siostry elżbietanki i urszulanki posługujące na terenie naszej parafii, a także salwatorianki i salwatorianów. Siostry, bracia i księża odnowią swoje śluby zakonne. Taca tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

Zwracamy się z prośbą o pomoc przy sprzątaniu świątecznej dekoracji w kościele. Chętnych do pomocy zapraszamy w sobotę 3 lutego o godz. 10.00.

 Do 31 stycznia odbywają się odwiedziny duszpasterskie według ustalonego indywidualnie grafiku. Od poniedziałku 5 lutego powracamy do regularnych spotkań grup parafialnych.

W niedzielę 4 lutego składka przeznaczona będzie na fundusz remontowo – inwestycyjny naszej parafii.

Duszpasterstwo Student+ składa serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy podczas kiermaszu pierników przekazali 1 101,50 zł. Zebrane środki zostały przekazane na organizację wyjazdu misyjnego jednej osoby z duszpasterstwa, która będzie pracowała na wolontariacie w Albanii w domu samotnej matki.

10 lutego 2024r o godz. 20.00 Duszpasterstwo Student+ zaprasza wszystkich na charytatywny bal karnawałowy w ośrodku kultury „Forma”, którego celem będzie zbiórka środków na protezę ręki i leczenie Mateusza, porażonego prądem. Osoby, które chciałyby przekazać przedmioty lub usługi na aukcje, proszone są o kontakt z ks. Markiem. Koszt 120 zł., zapisy przez formularz umieszczony w wydarzeniu na funpage’u Student+.

Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Życzymy błogosławionej niedzieli
i owocnego tygodnia.